Спальник Sea To Summit Trek Regular L Різнокольоровий (1033-STS ASL041172-050201)
- В наявності
- Код: 1033-STS ASL041172-050201
15 130 ₴
Якщо ви коли-небудь мріяли про менш тісний спальний мішок, у якому вам буде комфортно в різних умовах – від прохолодних до теплих, Trek може стати вашим рятівником. Система Free-Flow Zip дозволяє послідовно відкривати мішок для провітрювання до того моменту, коли він розкривається як одеяло – ви навіть можете закріпити застібки на плечах, відкрити блискавку для ніг та "носить" Trek по табору. Качиний пух щільністю 650 г з обробкою Ultra-Dry Down, що не містить PFC, забезпечує теплоізоляцію в умовах підвищеної вологості. Покладіть подушку Aeros Pillow у капюшон і насолоджуйтесь прекрасним нічним сном – куди б не занесло вас подорож. максимальної теплопродуктивності Застібка-блискавка Free-Flow Zip System забезпечує відмінне регулювання температури та безліч конфігурацій спальника Напівпрямокутний крій призначений для комфорту під час кемпінгу або подорожі зміст PFC забезпечує високу водонепроникність капюшона.
Характеристики:
- Вага: 1.119 кг
- Блискавка: Ліва
- Гарантія: 1 рік
- Призначення: Кемпінг/Туризм
- Матеріал підкладки: Нейлон
- Наповнювач: Пух
- Стать: Унісекс
- Зріст: 181 - 195 см
- Сезонність: Демісезонний
- Країна реєстрації виробника: Австралія
- Температура комфорту: від +1 до +9 °C
- Пружність пуху: FP 551 - 650
- Форма спальника: Кокон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Форма спальника | Кокон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1033-STS ASL041172-050201 |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал вкладки | Нейлон |
| Молния | Ліва |
| Призначення | Кемпінг/Туризм |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Унісекс |
| Рост | 181 - 195 см |
| Сезонність | Демісезонний |
| Країна реєстрації виробника | Австралія |
| Температура комфорту | от +1 до +9 °C |
| Пружність пуху | FP 551 - 650 |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 15 130 ₴












