Спальник Sea To Summit Alpine Regular Blazing L Жовтий (1033-STS ASL041043-050902)
- В наявності
- Код: 1033-STS ASL041043-050902
41 073 ₴
Серія Alpine™ поєднує в собі найтехнологічніші функції спальних мішків, що забезпечують надійність та високу якість пуху за сертифікованим стандартом Responsible Down Standard 850+ Loft Goose ULTRA-DRY Down. Спальник Alpine призначений для високогірного альпінізму та арктичних умов. Контурний дизайн кокона забезпечує ефективну теплоізоляцію та забезпечує простір для додаткового одягу, який можна скласти всередину спальника. Нижня частина – анатомічна форма. Шви гарантують, що пух не збиватиметься, запобігаючи появі прохолодних ділянок. Водовідштовхувальна система обробки ULTRA-DRY Down™ захищає від зовнішньої вологи і конденсату зсередини мішка, практично виключаючи негативний вплив вологи на пух. Водонепроникна, але дихаюча тканина забезпечує захист від вітру та вологи. Капюшон із вставками утеплювача щільно облягає голову, дозволяючи підтримувати максимальне тепло. Система Free-Flow Zip, блискавки до половини спальника, щоб забезпечити свободу рухів для обох рук, а також додаткову вентиляцію, а зліва – повна двостороння блискавка для легкого доступу та додаткової вентиляції. Захисна планка по всій поздовжній блискавці запобігає закусуванню тканини та втраті тепла. Призначений для екстремальних холодів та висотних умов. експедиційний крій з додатковим простором для найнеобхідніших речей. Капюшон зберігає тепло, регулюється. Велика внутрішня кишеня. Шви запобігають збиванню пуху та появі холодних ділянок. Пух якості RDS ізоляції. Водонепроникна/повітропроникна тканина захищає від вітру та вологи. Бічні блискавки YKK#5 має два повзунки для легкого доступу та додаткової вентиляції. Захисна планка запобігає втраті тепла через блискавку. в області грудей: 160 см. Внутрішнє коло в області стегон: 149 см. Внутрішнє коло в області ніг: 122 см. Вага: 1469 г. Вага в утеплювачі: 1000 р. л. Температурний режим: комфорт: -19 С, DWR). Наповнювач: Ultra-Dry Down 850+ Loft (90% пуху).
Характеристики:
- Вага: 1.469 кг
- Блискавка: Ліва
- Гарантія: 1 рік
- Призначення: Туризм/Альпінізм
- Матеріал підкладки: Нейлон
- Наповнювач: Пух
- Стать: Унісекс
- Зріст: 181 - 195 см
- Сезонність: Зимовий
- Країна реєстрації виробника: Австралія
- Температура комфорту: від -45 до -17 °C
- Пружність пуху: FP від 850
- Форма спальника: Кокон
- Колір: Жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1033-STS ASL041043-050902 |
| Вага | 1.469 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал вкладки | Нейлон |
| Молния | Ліва |
| Призначення | Туризм/Альпінізм |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Унісекс |
| Рост | 181 - 195 см |
| Сезонність | Зимний |
| Країна реєстрації виробника | Австралія |
| Температура комфорту | от -45 до -17 °C |
| Пружність пуху | FP от 850 |
- Ціна: 41 073 ₴












