Спальник Sea To Summit Alpine Long Жовтий (1033-STS ASL041043-210903)
- В наявності
- Код: 1033-STS ASL041043-210903
44 144 ₴
Серія Alpine™ поєднує в собі найтехнологічніші функції спальних мішків, що забезпечують надійність та високу якість пуху за сертифікованим стандартом Responsible Down Standard 850+ Loft Goose ULTRA-DRY Down. Спальник Alpine призначений для високогірного альпінізму та арктичних умов. Контурний дизайн кокона забезпечує ефективну теплоізоляцію та забезпечує простір для додаткового одягу, який можна скласти всередину спальника. Нижня частина – анатомічна форма. Шви гарантують, що пух не збиватиметься, запобігаючи появі прохолодних ділянок. Водовідштовхувальна система обробки ULTRA-DRY Down™ захищає від зовнішньої вологи і конденсату зсередини мішка, практично виключаючи негативний вплив вологи на пух. Водонепроникна, але дихаюча тканина забезпечує захист від вітру та вологи. Капюшон із вставками утеплювача щільно облягає голову, дозволяючи підтримувати максимальне тепло. Система Free-Flow Zip, блискавки до половини спальника, щоб забезпечити свободу рухів для обох рук, а також додаткову вентиляцію, а зліва – повна двостороння блискавка для легкого доступу та додаткової вентиляції. Захисна планка по всій поздовжній блискавці запобігає закусуванню тканини та втраті тепла. Призначений для екстремальних холодів та висотних умов. експедиційний крій з додатковим простором для найнеобхідніших речей. Капюшон зберігає тепло, регулюється. Велика внутрішня кишеня. Шви запобігають збиванню пуху та появі холодних ділянок. Пух якості RDS ізоляції. Водонепроникна/повітропроникна тканина захищає від вітру та вологи. Бічні блискавки YKK#5 має два повзунки для легкого доступу та додаткової вентиляції. Захисна планка запобігає втраті тепла через блискавку. У комплекті компресійний мішок Ultra-Sil Compression Sack та чохол Storage Cube. коло в області грудей: 170 см. Внутрішнє коло в області стегон: 159 см. Внутрішнє коло в області ніг: 132 см. Вага: 1645 р. (20D Nylon + DWR). Наповнювач: Ultra-Dry Down 850+ Loft (90% пуху).
Характеристики:
- Вага: 1.645 кг
- Гарантія: 1 рік
- Призначення: Туризм
- Матеріал підкладки: Нейлон
- Наповнювач: Пух
- Стать: Унісекс
- Зріст: 196 см і вище
- Сезонність: Зимовий
- Країна реєстрації виробника: Австралія
- Температура комфорту: від -45 до -17 °C
- Пружність пуху: FP від 850
- Форма спальника: Кокон
- Колір: Жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea To Summit |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1033-STS ASL041043-210903 |
| Вага | 1.645 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал вкладки | Нейлон |
| Призначення | Туризм |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Унісекс |
| Рост | 196 см і вище |
| Сезонність | Зимний |
| Країна реєстрації виробника | Австралія |
| Температура комфорту | от -45 до -17 °C |
| Пружність пуху | FP от 850 |
- Ціна: 44 144 ₴












