Екстремальний відпочинок, екстремальні інновації: спальний мішок пуховий Protect Down Bag-18C. Спальний мішок для максимального комфорту в екстремальних ситуаціях. Області голови та ніг покриті водонепроникною мембраною. Більше місце усередині для більшого комфорту. Центральна блискавка для налаштування клімату. Спеціальний матеріал для мінімізації шуму. Пух забезпечує легку вагу та невеликий об'єм упаковки. Пуховий спальник Protect-18C дозволяє спати так само комфортно, як у своєму ліжку, незважаючи на сильний холод. двосторонньої блискавки. Зручний м'який матеріал капюшона знижує шум і підвищує комфорт. У комплект входить маска для глибокого сну та беруші для зменшення світла та шуму. Обробка DWR без ПФУ. Підкладка виготовлена Проста у використанні магнітна застібка на ізоляційному комірі. Покращена блискавка YKK запобігає застряванню матеріалу. Утеплювач уздовж блискавки для захисту від холоду та підвищення кліматичного комфорту. захисту від холоду та вітру. Drawstring для легкого регулювання капюшона та ізоляційного коміра. Покращена анатомічна коробка для ніг для більшого комфорту без зайвої ваги. Внутрішня кишеня для зберігання цінних речей.
Характеристики:
- Вага: 1.7 кг
- Гарантія: 14 днів
- Призначення: Туризм/Альпінізм
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Наповнювач: Пух
- Стать: Унісекс
- Зріст: 181 - 195 см
- Сезонність: Зимовий
- Країна реєстрації виробника: Швейцарія
- Температура комфорту: від -16 до -10 °C
- Пружність пуху: FP 651 - 750
- Форма спальника: Кокон
- Колір: Помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mammut |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1092-7613357665674 |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал вкладки | Полієстер |
| Призначення | Туризм/Альпінізм |
| Наповнювач | Пух |
| Стать | Унісекс |
| Рост | 181 - 195 см |
| Сезонність | Зимний |
| Країна реєстрації виробника | Швейцарія |
| Температура комфорту | от -16 до -10 °C |
| Пружність пуху | FP 651 - 750 |
- Ціна: 24 999 ₴





