
Спальник MAMMUT Nordic OTI Winter Різнокольоровий L (1092-7613357199308)
- В наявності
- Код: 1092-7613357199308
8 499 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нове покоління спальних мішків Nordic розроблено для туристів-аматорів, які шукають цілорічний спальник для ночівлі в гірській хатині або в кемпінгу. шийний корд для чудової теплоізоляції (зима). Блискавка, що ідеально поєднується для з'єднання будь-яких розмірів і версій Nordic разом. Ергономічна конструкція ніг (трапецієподібна форма). Застібка-блискавка 160 см забезпечить легкий вхід на всіх моделях.
Характеристики:
- Вага: 1.99 кг
- Блискавка: Ліва
- Гарантія: 14 днів
- Призначення: Кемпінг/Туризм
- Наповнювач: Синтетика
- Стать: Унісекс
- Зріст: 181 - 195 см
- Сезонність: Зимовий
- Країна реєстрації виробника: Швейцарія
- Температура комфорту: від -9 до 0 °C
- Форма спальника: Кокон
- Колір: Різнокольоровий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mammut |
| Форма спальника | Кокон |
| Стан | Новий |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1092-7613357199308 |
| Вага | 1.99 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Молния | Ліва |
| Призначення | Кемпінг/Туризм |
| Наповнювач | Синтетика |
| Стать | Унісекс |
| Рост | 181 - 195 см |
| Сезонність | Зимний |
| Країна реєстрації виробника | Швейцарія |
| Температура комфорту | от -9 до 0 °C |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴



