Картина модульна:
• не мають запаху
• не вигоряють на сонці
• дерев'яний підрамник
• синтетичне полотно
• галерейна натяжка – робота повністю закінчена і не вимагає рамки
Картина Art Dekors модульна – стане чудовим подарунком для Ваших рідних, друзів,так і для Вас самих. Картини можуть вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр, будь то Hi-Tech або затишна маленька кімнатка, виконана в самих скромних традиціях. Матеріал використовуються з спеціальним покриттям, яке робить друк на полотні яскравою і насиченою. Ще однією особливістю, є ручна натяжка полотна. Саме виробництво картин – вже і є контроль якості! Картина не боїться сонячного світла і води, вона буде залишатися як нова весь час!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TLV-2_028_120х170см |
| Тип | Картини |
| Висота | 120 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість модулів | 2 |
| Матеріал | Полотно/Дерево |
| Розміри | 120 х 170 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тематика | Квіти |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 745 ₴







