Трактор з педалями великий Pilsan, прогумовані колеса, клаксон. Зелений (76443)
Веломобіль - Трактор - це поєднання Толокар і велосипеда. Дитина може крутити педалі та управляти трактором за допомогою керма. Трактор оснащений комфортним сидінням, яке можна регулювати. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання. Кермо машинки оснащений клаксоном. Комплектуючі веломобіля виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини. Підходить для діток віком від 3-х до 8-ми років.
Характеристики:
- Діаметр коліс: передні - 23 см, задні - 30 см.
- Тип сидіння - регульоване.
- Тип приводу - ланцюгової.
- Максимальне навантаження - 50 кг.
- Вага Нетто: 10 кг
- Маса Брутто: 11,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76443 |
| Тип | Трактор |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | Передні — 23 см, задні — 30 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать дитини | Дівчинка, хлопчик |
| Привод | Педальний |
| Розміри | 102х54х66 см |
| Країна | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 579 ₴





