Опис Мережевий відеореєстратор на 8 каналів Ajax NVR 8-ch white
Ajax NVR 16-ch — це результат синергії відеоспостереження та систем Ajax. Відчуйте виняткову швидкість відгуку системи, яка забезпечує миттєвий доступ до відеоархіву навіть на ходу. Широка сумісність дає змогу інтегрувати практично будь-яку IP-камеру в систему безпеки та автоматизації. NVR успадкував переваги професійної системи безпеки, якій довіряють мільйони користувачів у всьому світі.
Ключові можливості Ajax NVR 8-ch white
- приєднання 8 IP-камер до 8 Mp
- миттєва верифікація тривог у високій роздільній здатності
- швидка навігація архівом із технологією подвійного потоку — JETSPARROW
- Наявність Bluetooth — для настроювання інтернет-з'єднання через Ethernet
- синхронізація архіву з системними подіями
- настроювання виявлення джувіння для камер
- настроювання віртуальної відеостіни
- сповіщення про стан HDD у застосунку
- автоматичний пошук камер у мережі для швидкого з'єднання
- підтримка ONVIF/RTSP
- панель SmartBracket з тампером
- підтримка HDD SATA об'ємом до 16 TB
- багаторівневий захист 2FA, контроль сесії та вхід по паролю/біометричним даним
- підтримка H.265/H.264
- дистанційне керування й настроювання
- безвентиляторна конструкція
- вбудований блок живлення
- світлодіодна індикація
- кріплення жорсткого диска
Інтегройте всі дані з камер за допомогою продуманого інтерфейсу. Вкладка Відеостіна містить актуальні кадри з IP-камер і датчиків серії MotionCam — з нею ви залишатиметеся в курсі подій вашого простору. Міняйте розташування плиток відповідно до своїх уподобань. Відеостіна доступна в мобільному та десктопному програмах.
Отримайте доступ до архіву всього одним натисканням на подію в журналі повідомлень. Миттєво перейдіть до потрібного запису камери за часовою позначкою події. Все доступно в один клік завдяки розширеним можливостям.
Більше не потрібно годинами переглядати записи камер, вишукуючи потрібний фрагмент відео. Відчуйте незрівнянну швидкість відгуку системи та плавність керування. Швидкісний інтерфейс пропонує подвійний потік і миттєвий доступ до архіву. Переходьте до потрібної тимчасової мітки в один клік без стомливого пошуку.
Швидке та зашифроване передавання даних
Ajax JetSparrow — серце та мозок відеосистеми Ajax, що забезпечує передавання, зберігання й керування відео.
Ми розробили JetSparrow — проприєтарну технологію передавання даних для забезпечення надшвидкої роботи системи керування відео. Завдяки їй навігація через локальний архів на HDD відбувається так само плавно, як і в хмарному сховищі. Вивчення архіву стає надзвичайно ефективним, а перегляд у реальному часі запускається без затримок.
Відеоверифікація тривог за один клік
Завдяки системним повідомленням у застосунку ви можете легко перейти до потрібної камери та переглянути подію. Це перетворює програму на комплексне рішення для безпеки та відеоспостереження.
Налаштуйте сценарій, за яким датчики Ajax активують певні камери та починають відеозапис. Налаштуйте параметри відео для миттєвого отримання візуального підтвердження тривог у високій роздільній здатності.
Оптимізуйте відеоархів із параметрами виявлення руху пікселів. Активуйте запис тільки тоді, коли в заданих зонах фіксується рух. Це заощаджує місце на жорсткому диску та спрощує навігацію архівом.
Монтаж і настроювання без клопоту
Під'єднати NVR просто. Не потрібно витрачати час на кожен пристрій і додавати користувачів вручну. Все легко налаштовується в застосунку — як на місці, так і віддалено. Контролюйте стан системи, зокрема залишок місця на HDD, температуру, навантаження на центральний процесор, вільну оперативну пам'ять тощо.
- Додавання в систему за QR-кодом
- Панель SmartBracket для монтажу без розбирання корпусу
- Настроювання та тестування в застосунках для смартфона та ПК
- інформування про стан NVR у застосунках Ajax у реальному часі
Комплектація Ajax NVR 8-ch white
- Кріпильна панель SmartBracket
- Кабель живлення
- Кабель Ethernet
- Монтажний комплект
- Коротка інструкція
Сумісність Ajax NVR 8-ch white
- IP-камера Ajax TurretCam
- IP-камера Ajax BulletCam
- IP-камера Ajax DomeCam Mini
- IP-камера з ONVIF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Кількість аудіоканалів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Тип відеореєстратора | IP |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN RJ-45 | 1 |
| Артикул | 11536 |
| Тип | NVR |
| Відеовходи | 8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | Можливість під'єднання IP-камер і робота через мобільний застосунок |
| Записування відео | 3840 x 2160 px |
| Канали запису в реальному часі | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Bluetooth — налаштування інтернет-з'єднання через Ethernet/Візуальна верифікація тривог Ajax/Тревога тампера |
| Підтримуваний HDD | 1 - SATA/до 16TB |
| Підтримка CMS | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Да |
| Робоча температура | 0 °C до +40 °C |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 193 x 193 x 47 мм |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип інтерфейсу | IP |
| Керування | По мережі |
| Керування PTZ | Да |
| Формат стиснення | H.264/H.265/H.264+/H.265+ |
| Колір | Білий |
| Число HDD | 1 |
- Ціна: 6 599 ₴









