Бездротова настінна кнопка для активації пожежної тривоги Ajax ManualCallPoint Blue (11504)
- В наявності
- Код: 11504
2 599 ₴
Бездротова настінна кнопка для активації пожежної тривоги Ajax ManualCallPoint Blue
ManualCallPoint Jeweller — це простий і зручний для кожного спосіб активувати пожежну тривогу. Натискання кнопки вмикає вбудовані сирени всіх пожежних датчиків системи й сповіщає користувачів. Одночасно пульт центрального спостереження (ПЦН) отримує сигнал тривоги та викликає екстрені служби. Вся інформація миттєво доступна в застосунках Ajax: який пристрій активував тривогу, де й коли. У непередбачених ситуаціях допоможуть інноваційні технології Ajax: сценарії автоматизації забезпечать об'єкт, вмикають аварійне освітлення та відкриють електрозамки запасних виходів. Пристрій дає змогу активувати тривогу в разі екстреної ситуації. Кнопку можна скинути за допомогою спеціального інструменту (ключа), що входить до комплекту. Пристрій призначений для встановлення тільки всередині приміщень. Кнопка має кілька версій: Red, Blue, Green, Yellow, White.
Для передавання тривоги та подій ManualCallPoint обмінюється даними з хабом через захищений протокол Jeweller. Дальність зв'язку — до 1700 метрів без перешкод. Кнопка ManualCallPoint дає змогу активувати тривогу в разі екстреної ситуації. Для цього підніміть прозору захисну кришку (якщо встановлена) і натисніть на центральну частину (відновлюваний крихкий елемент). Крихкий елемент зміщується всередину та підіймає тривогу, а зверху та знизу від нього з'являються дві жовті смуги, що вказують на стан пристрою. У разі відповідних настроювань система активує вбудовані сирени пожежних датчиків і сирени вторгнення. Отже, сигнал тривоги надходить на пульт централізованого спостереження (ПЦС), а користувачі отримують звукові повідомлення про тривогу в програмі Ajax. Система дає змогу настроїти критичні повідомлення, навіть якщо вимкнути звук або активувати режим «не турбувати». Тривога буде роздаватися, поки не скинути кнопку за допомогою спеціального інструмента, що входить до комплекту. Для цього потрібно вставити ключ у відповідний отвір. Після скидання кнопка готова до повторного використання.
Пристрій має прозору кришку, яка захищає від випадкових натискань під час монтажу та використання. Однак встановлювати кришку не обов'язково. ManualCallPoint працює у двох режимах: Кнопка пожежної тривоги та Активатор сценарію.
Режим Кнопка пожежної тривоги
- Під час натискання ManualCallPoint у режимі Кнопка пожежної тривоги система передасть сигнал тривоги користувачам у застосунок і на ПЦС.
Режим Активатор сценарію
- У режимі Активатор сценарію ManualCallPoint дає змогу керувати одним або декількома пристроями автоматизації за допомогою кнопки.
Функційні елементи Ajax ManualCallPoint Blue
- Прозора кришка.
- LED-індикатор.
- Відновлюваний крихкий елемент.
- Кріпильна панель SmartBracket.
- Кнопка тампера. Спрацює, якщо злодій спробує відірвати корпус кнопки від поверхні або зняти його з кріплення.
- Кнопка живлення.
- QR-код із ідентифікатором пристрою, щоб додати кнопку на хаб.
- Отвір для спеціального інструменту.
- Спеціальний інструмент (ключ).
Технічні характеристики Ajax ManualCallPoint Blue
- Технологія зв'язку Jeweller
- Діапазони радіочастот:
- 866.0-866.5 МГц
- 868.0–868.6 МГц
- 868.7-869.2 МГц
- 905.0-926.5 МГц
- 915.85-926.5 МГц
- 921.0-922.0 МГц
- Дальність радіозв'язку до 1,700 м
- Тампер проти зламу
- Живлення від двох бтарів — 2 × CR123A
- Розміри — 102×104×39 мм
- Вага 214 г
- Діапазон робочих температур — від 0 °C до +50 °C
- Допустима вологість до 80%
- Колір — синій
- Міжнародна сертифікація EN 54-11:2001 (A1:2005)
Комплектація Ajax ManualCallPoint Blue
- ManualCallPoint (Blue) Jeweller
- Кріпильна панель SmartBracket
- Спеціальний інструмент (ключ)
- 2 батареї CR123A (попередньо встановлені)
- Монтажний комплект
- Коротка інструкція.
Сумісність Ajax ManualCallPoint Blue
- Hub 2 (2G)
- Hub 2 (4G)
- Hub 2 Plus
- Hub Plus
- Hub Hybrid (2G)
- Hub Hybrid (4G)
- ReX
- ReX 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Загальні | |
| Вага | 214 г |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11504 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Гарантія | 14 днів |
| Діапазон робочих температур | 0 °C до +50 °C |
| Захист від зламу тампером | Да |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіопередавача | 20 dBm |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Застосування | Внутрішня |
| Протокол зв'язку | Jeweller |
| Робоча вологість | До 80% |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 102 x 104 x 39 мм |
| Сумісність | Hub/Hub Plus/Hub 2 (2G)/Hub 2 (4G)/Hub 2 Plus/Hub Hybrid (2G)/Hub Hybrid (4G)/ReX/ReX 2 |
| Термін роботи датчика від одного заряду батареї | До 4 років автономної роботи |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Бездротові |
| Тип пристрою | Ручний датчик |
| Частота передавання | 868 MHz |
- Ціна: 2 599 ₴











