Бездротовий датчик температури/вологості та CO2 Ajax LifeQuality Білий (11046)
- В наявності
- Код: 11046
8 849 ₴
Бездротовий датчик температури, вологості та CO2 Ajax LifeQuality білий
LifeQuality Jeweller — це розумний датчик якості повітря із сенсорами CO2, вологості та температури, який допомагає оцінити якість повітря вдома, в офісі, на роботі та в будь-якому приміщенні. Користувачі отримують точність вимірювань медичного рівня, вичерпну інформацію в застосунку та сценарії автоматизації. Система Ajax активує вентиляцію або зволожувач повітря, якщо LifeQuality показує, що якість повітря нижча за норму.
Ключові можливості Ajax LifeQuality білий
- Детальна статистика показників у застосунках Ajax
- Повідомлення про вихід показників за встановлені межі
- До 3 років роботи від встановлених батарей
- Дистанційно керується й настроюється в застосунках Ajax
- Сценарії автоматизації за рівнем CO2, температури та вологості
- LED-індикація рівня CO2
- Легкий монтаж на стіну або стелю з кріпленням SmartBracket
- Додається в систему через QR-код
Пристрій для максимальної продуктивності
Якісне повітря — запорука продуктивної роботи, гарного самопочуття та здорового сну. LifeQuality надає вичерпну інформацію про концентрацію CO2, температуру та вологість повітря через програми Ajax. Це дає змогу зрозуміти, оптимальний мікроклімат у приміщенні, і якщо ні — що саме треба поліпшити.
Елемент комплексної системи
У застосунку Ajax можна налаштувати пороги температури, вологості та концентрації CO2 для запуску сценаріїв автоматизації. Тому завдяки використанню датчика разом із пристроями автоматизації Ajax, приточними системами, зволожувачами повітря й кондиціонуванням у приміщенні завжди буде якісне повітря.
Датчик підходить для будь-яких приміщень. Його можна використовувати як рішення для офісів, виробничих об'єктів і домашнього використання.
Точні показники
Точність показників температури та вологості LifeQuality забезпечує швейцарський датчик SHT40 від Sensirion. Для вимірювання концентрації CO2 використовується шведський датчик Sunrise від Senseair. За своєю надійністю ці датчики використовуються навіть у медичному обладнанні.
Комбінований датчик вологості та температури встановлений у ізольованій зоні плати, щоб на показники не впливав нагрівання інших елементів пристрою. Для вимірювання CO2 використовується NDIR-датчик замість VOC сенсорів, що розраховують концентрацію вуглецю математично. LifeQuality не дає помилкових показань, які можуть виникати через пару речовин, аерозолі або парфуми.
Моніторинг у застосунках
У будь-який момент можна увійти в застосунок Ajax, щоб перевірити якість повітря в приміщенні. Показники LifeQuality доступні на екрані пристроїв і кімнат.
Можливість перевірити показники за певний період або за певну дату. Для оцінки якості повітря в динаміці та виявлення залежності від часу в програмах доступні графіки кожного з показників.
Технічні характеристики Ajax LifeQuality білий:
Сумісність:
Хаби:
- Hub 2 (2G)
- Hub 2 (4G)
- Hub 2 Plus
- Hub Hybrid (2G)
- Hub Hybrid (4G)
Ретранслятори:
- ReX 2
Технологія зв'язку Jeweller
- Двосторонній зв'язок.
- Захист від заміни пристрою.
- Блокове шифрування з плавальним ключем.
- Миттєві повідомлення.
- Дистанційне настроювання через програму Ajax.
Технологія зв'язку Wings
- Двосторонній зв'язок.
- Блокове шифрування з плавальним ключем.
- Повторне завантаження пакетів даних у разі помилки під час передавання даних.
- Діапазони радіочастот: 868.0 – 868.6 МГц
- Максимальна ефективна випромінювана потужність (ERP): до 20 мВт
- Дальність радіозв'язку: до 1700 м (за відсутності перешкод)
Вимірювання температури:
- Діапазон вимірювання: від 0 °C до +50°C
- Точність вимірювання: ±0.2°C
- Крок вимірювання: 0.1°C
Вимірювання вологості:
- Діапазон вимірювання: від 0% до 100%
- Точність вимірювання: ±1.8%
- Крок вимірювання: 1%
Вимірювання концентрації вуглекислого газу (CO2):
- Діапазон вимірювання: від 400 до 5000 ppm
- Точність вимірювання: ±30 ppm or ±3%
- Крок вимірювання: 1 ppm
Додаткові можливості:
- У застосунку Ajax доступні графіки за температурою, вологістю й концентрацією вуглекислого газу
- Автоматичне калібрування: раз на 1-14 днів
- Ручне калібрування рекомендується калібрувати датчик раз на 2-3 тижні
- Сценарії зі зміни температури, вологості та концентрації вуглекислого газу
- Резервна пам'ять до 3 діб
Індикація
- зелена — повітря в нормі
- жовта — повітря трохи забруднене
- червона — повітря забруднене
- фіолетова — повітря критично забруднене
- Живлення: 2 батареї CR123A (до 3 років автономної роботи)
- Розміри: 77×77×34,5 мм
- Вага: 127 г
- Діапазон робочих температур: від 0 °C до +50°C
- Максимальна вологість: до 85%
- Клас захисту: IP50
- Колір: білий
Комплектація Ajax LifeQuality білий:
- LifeQuality Jeweller
- Кріпильна панель SmartBracket
- 2 батареї CR123A (попередньо встановлені)
- Монтажний комплект
- Коротка інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Вага | 127 г |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11046 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Гарантія | 24 місяців |
| Дальність детектування | 10/20 мм |
| Діапазон робочих температур | 0°C до +50°C |
| Захист від зламу тампером | Да |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Клас захисту | IP50 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіопередавача | 20 dBm |
| Об'єкт детекції | Температура |
| Особливості | Чутливий елемент — цифровий комбінований датчик температури та вологості, цифровий датчик вуглекислого газу. Антисаботаж: акселерометр, захист від заміни, повідомлення про глушіння |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Застосування | Внутрішня |
| Принцип роботи сповіщувача | Радіохвильова |
| Протокол зв'язку | Jeweller |
| Робоча вологість | До 85% |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 77 x 77 x 34.5 мм |
| Сенсори | Температури/Вологості/CO2 |
| Сумісність | Hub 2 (2G)/Hub 2 (4G)/Hub 2 Plus/Hub Hybrid (2G)/Hub Hybrid (4G)/ReX 2 |
| Термін роботи датчика від одного заряду батареї | До 2.5 років автономної роботи |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Датчик температури |
| Частота передавання | 868 MHz |
- Ціна: 8 849 ₴











