Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) білий
Бездротовий вуличний датчик руху з фотокамерою Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) дає змогу виявити вторгнення на охоронну територію. Датчик має імунітет до тварин зростом до 80 см, не реагує на погойдування гілок або листя, наявність птахів або комах не викликає помилкових спрацьовувань. Також датчик захищений від несанкціонованого впливу (завішування, зафарбовування, покриття лаком), працює за температури нижче 0 °C, захищений від бризок і пилу, дальність роботи настроюється.
Ключові можливості Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) білий
- дальність виявлення просування - до 15 м
- імунітет до жовтіння, довкілля
- два ІЧ-сенсори
- температурна компенсація для ефективного виявлення загрози в спеку та холод
- цифровий алгоритм для фільтрації помилкових тревог - LISA
- 3 рівні чутливості — дають змогу адаптувати датчик до будь-яких умов
- чотири різновиди фотоверифікації: фото з тривогою, фото за запитом, фото за сценарієм, фото за розкладом
- 9 секунд, щоб доставити перше фото
- HDR-технологія для чітких світлин у будь-яких умовах
- захист приватності фото
- ІЧ-підсвітка за недостатнього освітлення
- технологія дротового зв'язку Jeweller і Wings
- дальність дротового зв'язку з хабом Ajax або ретранслятором Ajax — до 1700 м
- робота від попередньо встановлених посилених батарей до 3 років
- робота з мобільного додатка
- утримувальний гвинт - надійно фіксує датчик на кріпильній панелі
- 1 тампер
- вуличний датчик із класом захисту IP56
- сертифікація 2 Grade EN 50131, UL Listed
Принцип дії Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) ґрунтується на визначенні інфрачервоного (ІК) випромінювання від живої істоти. Кожна жива істота, зокрема людина — джерело ІЧ випромінювання. Датчик обладнаний двома незалежними пасивними ІЧ-сенсорами. Отримані дані перевіряються за допомогою двофакторного алгоритму LISA: виявлення подібності між сигналами з обох сенсорів, а також перевірка спектральних образів. Це дає змогу уникнути помилкових спрацьовувань, а також дає змогу регулювати дальність роботи датчика (3-15 м).
Коли обидва ІЧ-сенсори фіксують рух — хаб активує тривогу. Також MotionCam Outdoor (PhOD) зробить від 1 до 5 фото (320 × 176, стандартно), вони будуть передані на пульт охоронної компанії та всіх користувачів системи.
Датчик легко встановлюється й налаштовується без спеціальних знань: монтаж на кріплення SmartBracket зручний і не пошкодить ремонт, під'єднання до центрального блока відбувається через мобільний застосунок буквально в один клік. Пристрій готовий до роботи з коробки, навіть батарея встановлена.
Датчик несумісний з хабами Hub і Hub Plus, ретранслятором радіосигналу ReX, сторонніми охоронними центрами, а також модулями інтеграції ocBridge Plus і uartBridge.
Функціональні особливості Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) білий:
- Фотоверифікація тривог
- Система антимаскування
- Датчик легко встановлюється й настроюється без спеціальних знань;
- Монтаж датчика за допомогою смарт-кріплення зручний і не пошкодить ремонту;
- Датчик регулярно передає сигнали тестування на центральний блок, причому період опитування датчиків можна регулювати на власний розсуд у діапазоні 12-300 секунд. У разі, якщо датчик спробують вкрасти або зламати, централь охоронної системи негайно дізнається про це та видасть сигнал тривоги;
- Для надійного контролю роботи сигналізації датчик регулярно передає сигнал про розряд своєї батареї на центральний блок, користувач буде своєчасно сповіщений про потребу замінити батарею в датчику;
- Передана датчиком інформація захищена від перехоплення та спроби підміни;
- Максимальна відстань між датчиком і центральним блоком становить 1700 м в умовах прямої видимості;
- Датчик використовує для передавання сигналу частоту загального призначення 868,0-868,6 МГц або 868,7-869,2 МГц, яка не вимагає ліцензії на використання;
- Датчик визначає рух на відстані до 15 м, горизонтальний кут огляду — 90°;
- Ігнорує тварин заввишки до 80 см і будь-якої ваги;
- Датчик не спрацьовує на випадкові рухи незадушених предметів;
- Чутливість датчика регулюється (3 рівні);
- Корпус датчика захищений від розкриття тампером;
- Завдяки спеціальному алгоритму енергоощадження датчик працює від 4 батарей типу CR123 до 3 років;
- Датчик працює тільки з Hub 2, Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G)
Сумісність Ajax MotionCam Outdoor (PhOD) білий
- Hub 2
- Hub 2 Plus
- Hub Hybrid (2G)
- Hub Hybrid (4G)
- ReX 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11013 |
| Вага | 470 г |
| Можливість зовнішнього застосування | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Горизонтальний кут детектування | 90° |
| Дальність детектування | 3-15 м |
| Діапазон робочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Захист від зламу тампером | Да |
| Імунітет від хатніх тварин | Вага до | кг/зріст до 60 см |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Клас захисту | IP56 |
| Максимальна відстань між датчиками та централлю | 1700 м |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіопередавача | 20 dBm |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Покривна площа | 15 х 30 м |
| Застосування | Зовнішня |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний)/Радіовольний |
| Протокол зв'язку | Jeweller/Wings |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча напруга | 3 В |
| Розміри | 206 x 108 x 93 мм |
| Сенсори | Піроелектричний |
| Сумісність | Hub 2 (2G)/Hub 2 (4G)/Hub 2 Plus/Hub Hybrid (2G)/Hub Hybrid (4G)/ReX 2 |
| Термін роботи датчика від одного заряду батареї | До 3 років автономної роботи |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Колір | Білий |
| Частота передавання | 868 MHz |
- Ціна: 9 699 ₴








