Блок безперебійного живлення з АКБ GreenVision GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) c АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12 V ± 5% і 12V ±5% і .
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 18 Ah. Проводи для підключення обладнання (12V) та живлення (220V) не йдуть у комплекті.
Де використовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?
Системи відеоспостереження
Електричні замки та домофони
Охоронні системи та сигналізація
Контроль доступу
Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Інші слаботочні системи 12 вольт
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Безперебійний блок живлення GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah імпульсний, одноканальний, в алюмінієвому корпусі.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження - 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень струмом, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah від перегріву. Габаритні розміри xx мм. Колір корпусу – білий.
У комплект GV-007-UPS-A-1203-8A-18Ah входять:
Блок безперебійного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A
Акумулятор AGM LPM 12V - 18 Ah
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Білий |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 11267 |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідний струм | 8 А |
| Габарити | 200 x 200 x 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 В |
| Місткість | 18 А/год |
| Захист | Захист від перезаряджання/Проти високовольтних імпульсів/Проти перевантаження/Проти короткого замикання |
| Інтерфейси | DC |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 x Клем |
| Кількість фаз | 1/1 |
| Комплектація | UPS/инструкция |
| Максимальна потужність | 96 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 |
| Максимальний ККД | 0.8 |
| Потужність | 96 ВА |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Номінальна потужність | 96 Вт |
| Особливості | Холодний старт/Со стабілізатором напруги/Со звуковою сигналізацією/Під'єднання додаткових батарей/Гір'яча заміна акумулятора |
| Параметри виведення | COMBO |
| Робоча температура | -20 ~ +50 |
| Розташування розеток | Зверху |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип батареї | 18Ah-12V |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підключення | Клемний |
| Тип пристрою | ДБЖ для відеоспостереження та сигналізації |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 3 130 ₴



