Опис Гібридний відеореєстратор 4-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S041/04
Гібридний відеореєстратор GV-A-S041/04 – пристрій приймання, обробки та передачі відеосигналу з камер зовнішнього та внутрішнього спостереження різних форматів (аналоговий, AHD та IP). Модель поєднує у собі всі основні плюси аналогової та цифрової систем відеоспостереження.
Реєстратор GV-A-S041/04 використовують для побудови змішаних систем відеоспостереження. Представлена модель має багаторежимних входів і розрахована на наступні режими роботи:
- AHD + Аналог DVR (4x5Mр)
- IP NVR (16x1080р, 8x5Mр)
- АHD + Аналог CVBS + IP HVR (AHD - 4x5Mр + IP - 2x1080р)
Таким чином, встановивши у себе на об"єкті гібридний реєстратор та кілька аналогових відеокамер, згодом, ви зможете замінити камери більш сучасними (з найкращою якістю зображення) без додаткових витрат на покупку відеореєстратора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість каналів | 4 |
| Тип відеореєстратора | AHD |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN RJ-45 | 1 |
| Артикул | 11255 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Тип | XVR/NVR |
| Відеовходи | 4 |
| Відеовиходи | 1 x VGA/1 x HDMI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Можливість під'єднання IP-камер і робота через мобільний застосунок |
| Записування відео | 2560 x 1944 px |
| Канали запису в реальному часі | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | NVR режим: 4 камери до 5МР |
| Підтримуваний HDD | 1 - SATA/до 8TB |
| Підтримка CMS | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Да |
| Порти USB 2,0 | 2 |
| Робоча температура | 0 ~ +55°C |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміри | 200 x 200 x 50 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип інтерфейсу | IP/AHD |
| Керування | Миша/По мережі |
| Керування PTZ | Да |
| Формат стиснення | H.264/H.265/H.264+/H.265+ |
| Колір | Білий |
| Число HDD | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 008 ₴







