Комп'ютер Refurb Dell OptiPlex 3050 SFF i3-7100/8/480SSD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Чіпсет | Intel B250 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Small form factor |
| Артикул | 3a37f25d-5535-4d8f-a3d9-d7620f5bccd8 |
| Блок живлення | 180 Вт |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 630 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 480 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i3-7100 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Середній |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i3-7100 (3M Cache, up to 3.9 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴






