Ноутбук Refurb Dell Latitude 5580 FHD i5-7300U/8/256SSD Class A-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 866f8601-a724-4757-9eca-45b12a7fe6b0 |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Габарити | 376x250.7x23.2 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6” |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація | Class A- |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук, блок живлення, мережевий кабель, наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 7 |
| Процесор | i5-7300U |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 FullHD |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, HDMI, DisplayPort, VGA, LAN, Audio |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-7300U (3M Cache, up to 3.50 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴






