Комп'ютер Refurb HP ProDesk 400 G1 SFF i3-4130/16/120SSD/500/HD7570
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Small form factor |
| Артикул | ddfd8634-8e43-11ec-84f7-001b21399f90 |
| Блок живлення | 240 Вт |
| Відеокарта | AMD Radeon HD 7570 1Gb |
| Габарити | 337x100x380 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм HDD | 500 ГБ |
| Об'єм SSD | 120 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Покоління процесора | 4 |
| Роз'єми PCI full | 1 |
| Роз'єми SATA | 2 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип корпусу | Середній |
| Тип накопичувача | HDD+SSD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i3-4130 (3M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 540 ₴





