AW-7.1 Гральна підставка для ноутбука "Hover" M
Пропонуємо Вашій увазі унікальну підставку для ноутбука для справжніх геймерів. Із одного боку - вона має всі характеристики, які мають і стандартні підставки для ноутбука від компанії EcoWalnut, із іншого - завдяки збільшеному килимку для мишки та розміру самого виробу цей органайзер дуже зручний для любителів активних ігор та різких рухів. Ви можете сміливо рубатися в найбільш агресивні ігри, де свобода мишки – ключова необхідність. Під час гри у Вас є повна свобода дій, а футуристична форма підставки ідеально підходить для життя любителів віртуальної реальності. Також в пазу є отвір для дроту зарядного пристрою Вашого гаджета, що робить роботу ще зручнішою і продуктивнішою - поки Ви працюєте, пристрій заряджається.
Паз підходить для пристроїв завтовшки від 6 мм до 11 мм. На Ваш запит фетровий килимок може бути іншого кольору.
Розмір виробу: M – 635х339х16 мм (для ноутбука 13-15 дюймів), довжина паза для гаджета – 180 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Матеріал: високоякісна фанера, покрита дубовим шпоном та оброблена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoWalnut |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0131 |
| Вага продукту | 2.02 кг |
| Гарантія | Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15" |
| Призначення | Ноутбук |
| Охолодження | Пасивне |
| Розміри | 635х339х16 мм |
| Розміщення | Настільні, В ліжко |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна-реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 3 040 ₴





