AW-2.2 Підставка для ноутбука "AirDesk" L
Дуже практична та зручна універсальна підставка для Вашого ноутбука, планшета та смартфона. Наявність килимка із правого боку для мишки зробить роботу з ноутбуком дуже зручною, а паз довжиною 190 мм підійде практично для будь-яких смартфонів і планшетів. Також в пазу є отвір для дроту зарядного пристрою гаджета, що забезпечує роботу ще зручнішою і продуктивнішою - поки Ви працюєте, пристрій заряджається. Цей виріб буде незамінною річчю для людей, які ведуть активний спосіб життя! Також підставка ідеально підходить у ситуації, коли часто відбувається перегрів ноутбука або коли Ви полюбляєте подорожувати чи працювати у ліжку.
Зверніть увагу, що ширина планшета або смартфона має бути від 6 мм до 11 мм.
Стандартно виріб виготовляється у двох розмірах: AirDesk L – 605x315x16 мм (для ноутбука розміром 13-17 дюймів).
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Матеріал: високоякісна фанера, покрита дубовим шпоном та оброблена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoWalnut |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0125 |
| Вага продукту | 1.94 кг |
| Гарантія | Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15" |
| Призначення | Ноутбук |
| Охолодження | Пасивне |
| Розміри | 605x315x16 мм |
| Розміщення | Настільні, В ліжко |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна-реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 2 775 ₴







