Ноутбук Refurb HP EliteBook 830 G5 FHD i5-8350U/8/256SSD Class A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.33 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | c01767b8-03b0-11ef-a8ff-e30e4fabb0ad |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 620 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 13.3” |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 8 |
| Комплектація | Ноутбук, блок живлення, мережевий кабель, наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 Full HD |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-8350U (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴








