Одним натисканням кнопки молочна система LatteGo автоматично готує кавові напої з шовковисто-м'якою молочною пінкою завдяки потужній технології піноутворення у циклонній камері – навіть із можливістю додавати ваші улюблені рослинні замінники молока. 12 кавових рецептів включають напої, які зігрівають душу, такі як еспресо, латое і капучино, а також освіжаючий охолоджений кава, в який легко додати лід. Система заварювання вдосконалена так, щоб навіть кава з льодом мала такий самий вишуканий смак, як і гарячі напої. Запатентована технологія SilentBrew знижує рівень шуму, щоб ви могли насолоджуватися процесом приготування ароматної кави. Завдяки звукоізоляції і тихіше помолу наші кавоварки працюють на 40% тихіше, ніж попередні моделі, і мають сертифікат Quiet Mark. Інтелектуальна система одержання аромату забезпечує оптимальний баланс між температурою приготування кави та отриманням аромату, зберігаючи температуру води в межах 90–98 °C та регулюючи швидкість потоку води для приготування смачної кави. Тепер готуйте улюблену каву ще швидше – лише кілька секунд потрібні з моменту включення кавоварки до початку приготування напою з технологією QuickStart. Молочну систему LatteGo можна вимити за 10 с: вона складається з 2 частин і не має трубок. Її можна помити під краном або в посудомийній машині. Насолоджуйтесь насиченим смаком кави без гіркоти завдяки функції ExtraShot. Ви можете вибрати його до будь-якого кавового рецепту, крім заварювання кави із попередньо змеленого зерна. Зробіть будь-яку каву своїм коханим за допомогою простих налаштувань міцності, об'єму води та молока, а також температури. І зберегти улюблений рецепт в один з 2 профілів користувача. Розкрийте смак кави за допомогою міцних керамічних жорен, які можна налаштувати на будь-який ступінь розмелювання з 12 передбачених: від дрібного порошку до суміші грубого помелу. Змінивши фільтр для води AquaClean після нагадування кавоварки, ви зможете насолоджуватися чистою і прозорою водою протягом приготування до 5000 чашок без необхідності видаляти накип.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | є |
| Артикул | EP4449/70 |
| Блокування від дітей | немає |
| Тип | окремостояча |
| Можливість програмування | є |
| Гарантія | 24 міс. |
| Тиск водяного насоса | 15 бар |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Додатково | індикація готовності до роботи, енергоощадний режим, лічильник порцій, таймер |
| Використовувані технології | SilentBrew |
| Кількість запрограмованих напоїв | 14 шт. |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок | 1-2 |
| Комплектація | кавомашина, мірна ложка, тест-смужка визначення жорсткості води, змазка для заварювального блоку, фільтр для води AquaClean, документація |
| Мoдель | EP4449/70 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1 л - 2 л |
| Підігрів чашок | відсутній |
| Популярні бренди | Philips |
| Споживана потужність | 1500 Вт - 2000 Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування напоїв | американо, кава крему, ристрето, еспресо, спінене молоко, капучино, кава з молоком, лате макіато |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Розміри | 25 х 37 х 43 см |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | є |
| Регулювання помелу | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Система самоочищення | є |
| Знімна варильна група | є |
| Тип | кавомашина |
| Тип кави, що використовується | зернова/мелена |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | чорний із сріблястим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 499 ₴






