Ноутбук Dell Latitude 5580 FHD (i5-6300U/8/256SSD) Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9e99fb58-fe30-11ee-a8f7-ae4e5f7e5c62 |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Габарити | 376x250.7x23.2 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діагональ екрана | 15.6” |
| Кадрова розкрутка | 60 Hz |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 4 |
| Комплектація | Ноутбук, блок живлення, мережевий кабель, наклейки на клавіатуру |
| Призначення | Для роботи та навчання, для дому |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптичний привод | Немає |
| Покоління процесора | 6 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 Full HD |
| Роз'єми | 3 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, HDMI, DisplayPort, VGA, LAN, Audio |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Серія відеокарти | Intel HD |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴






