Відеодомофон 7" BCOM BD-770FHD White
Відеодомофон BCOM BD-770FHD White з кольоровим сенсорним 7-дюймовим IPS-екраном.
Можливості під'єднання:
- 2 Full HD (AHD/TVI/CVI) аналогові панелі виклику;
- 2 Full HD (AHD/TVI/CVI) аналогові відеокамери;
- 2 датчики тривоги;
- 1 додатковий монітор (телевізор).
Інтерком на 6 відеодомофонів. Колір білий.
Відеодомофон — переговорний пристрій, який дає змогу, перебуваючи всередині приміщення й без безпосереднього контакту, побачити, почути та перемовити з відвідувачем, а також за потреби дистанційно відчинити йому двері, обладнані електричним замикаючим пристроєм системи контролю доступу (наприклад, електромагнітний, електромеханічний або електроригельний замок, електромеханічна клямка).
Відеодомофон BCOM BD-770FHD White призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Функціонал відеодомофона BCOM BD-770FHD White
- до домофона можна під'єднати одночасно 2 AHD/TVI/CVI відеопанелі з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові панелі виклику и 2 AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові відеокамери, 2 датчики тривоги, 1 додатковий монітор (або телевізор) з НЧ-входом, також паралельно ще + 5 відеодомофонів;
- домофон BD-770FHD White обладнаний кольоровим IPS-екраном з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024*600 пікселів;
- розмову з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- керування домофоном відбувається за допомогою сенсорного екрана;
- слот на microSD карту об'ємом до 32 Гб (клас не нижчий за 10-го) — купується окремо, внутрішня пам'ять на 128 Мб;
- запис фото/відео по руху з 4 каналів (одночасно по 1 каналу, де є рух), з тривогою (за під'єднаних охоронних датчиків), а також автоматично та вручну;
- інтерком на 6 відеодомофонів;
- вибір мелодії для кожної панелі виклику.
Можливість постійного увімкненого екрана
Є можливість оновити програмне забезпечення з функціоналом постійно увімкненого екрана. Цей функціонал дає змогу домофону працювати як так зване "електроне вікно". Тобто, встановивши камеру зовні Ви можете постійно, через домофон, спостерігати, що там відбувається. Під час набору обладнання у вас з'явиться можливість використовувати прилади для "нічного водіння" з вимкненими фарами. Такий функціонал буде корисний військовим. Введений функціонал не є базовим і для його встановлення під час купівлі цього обладнання необхідно звернутися до нашого відділу технічної підтримки.
Запис фото та відео
Запис фото/відео зі звуком проводиться на MicroSD карту (купується окремо). У режимі розмови запис фото/відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну. Фото можна також записувати на внутрішню пам'ять.
Також у домофоні BCOM BD-770FHD White є запис за рухом (фото або відео, залежно від обраних параметрів). Запис за детектором руху можна зробити по 4 каналами, але одночасно тільки по 1 (там, де рух).
За наявності під'єднаних датчиків тривоги можна активувати в меню запис із тривоги фото або відео відвідувачів.
Архів записаного фото/відео можна переглядати на відеодомофоні, на який вівся запис, або на ПК с MicroSD.
Функціонал користувача
Інтуїтивно зрозуміле меню (зокрема українською мовою) відеодомофона BD-770FHD White дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: призначити мову системи; настроїти мелодію та гучність дзвінка, тривалість виклику; вибрати режим записування Фото/Відео; увімкнути або вимкнути детектор руху; увімкнути запис відеоповідомлення від відвідувачів (тільки за встановленої MicroSD карти); встановити спосіб записування за тривогою (фото/відео), тривалість тривожного сигналу; налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість екрана; відформатувати SD-карту.
Органи керування відеодомофоном BCOM BD-770FHD White
На сенсорному екрані Головний меню домофона розташовані значки:
- відповідь на дзвінок/записування виклику;
- записування повідомлення;
- детектор руху;
- інформація про тривогу.
Сумісність
Відеодомофон BCOM BD-770FHD White сумісний з AHD/TVI/CVI CVBS викличними панелями Full HD роздільної здатності, що працюють у стандарті PAL, а також AHD/TVI/CVI CVBS камерами відеоспостереження роздільною здатністю до 2 Мп.
Монтаж відеодомофона BCOM BD-770FHD White
- Встановіть розетку поруч із місцем встановлення відеодомофона для під'єднання живлення.
- Закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів.
- Під'єднайте комутацію до домофона, згідно з інструкцією під'єднання.
- Встановіть домофон у кронштейн і зафіксуйте його.
- Під'єднайте живлення відеодомофона до розетки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10823 |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучний зв'язок | Да |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Запис | Фото/Відео/Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн/Інструкція/Комтаційні дроти/Монтажний комплект |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для квартири/Для приватного будинку/Для офісу |
| Напруга мережі | Подається через POE або окремий блок живлення |
| Особливості | Датчик руху/ІК-підсвітка/Інтерком/керування замком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 1 |
| Робоча температура | +5°C - +50°C |
| Розмови з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 188 x 118 x 20 мм |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080 px) |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Рівень гучності/Яскравість |
| Сенсорний | Да |
| Стандарти відеосигналу | AHD/CVBS |
| Стандарти кодування | NTSC/PAL |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Керування | Сенсорні кнопки/Сенсорний екран |
| Колір | white |
- Ціна: 7 040 ₴







