Відеодомофон 7 дюймів BCOM BD-780 White
Відеодомофон BCOM BD-780 White з кольоровим 7-дюймовим TFT-екраном, сенсорними кнопками, можливістю під'єднання 2 викличні панелей. Колір білий.
Відеодомофон BCOM BD-780 White призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Функціонал відеодомофонаBCOM BD-780 White
- до домофона можна під'єднати одночасно 2 викличні панелі;
- домофон BCOM BD-780 White обладнаний кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600 пікселів;
- розмову з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- керування домофоном відбувається за допомогою сенсорних кнопок;
- інтерком;
- під'єднання додаткової аудіотрубки;
- вбудоване реле керування автоматикою;
- вбудований блок живлення.
Органи керування відеодомофоном BCOM BD-780 White
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
- беззвучний режим;
- навігація в меню;
- виклик меню;
- інтерком;
- перегляд зображення з панелей;
- керування реледомофона (відкриття воріт);
- керування реле панелі (відкриття електрозамка);
- активація/завершення розмови.
Сумісність
Відеодомофон BCOM BD-780 White сумісний із панелями, що працюють у стандарті PAL.
Монтаж відеодомофона BCOM BD-780 White
- встановіть розетку поруч із місцем встановлення відеодомофона для під'єднання живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- приєднайте комутацію до домофона, відповідно до інструкції під'єднання;
- встановіть домофон у кронштейн і зафіксуйте його;
- під'єднайте живлення відеодомофона до розетки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10818 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучний зв'язок | Да |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Запис | Фото/Відео/Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн/Інструкція/Комтаційні дроти/Монтажний комплект |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | Немає |
| Призначення | Для квартири/Для приватного будинку/Для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху/ІК-підсвітка/Інтерком/керування замком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Під'єднуваних моніторів | 2 |
| Робоча температура | +5°C - +50°C |
| Розмови з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 190x 125x222 мм |
| Роздільна здатність | 1024x600 px |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Рівень гучності/Яскравість |
| Сенсорний | Немає |
| Стандарти відеосигналу | AHD/CVBS |
| Стандарти кодування | NTSC/PAL |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 916 ₴







