Комплект відеодомофона BCOM BD-770FHD/T White Kit
Комплект Wi-Fi відеодомофон і виклична панель BCOM BD-770FHD/T White Kit складається з кольорового Wi-Fi відеодомофона білого кольору із сенсорним IPS-екраном 7 дюймів і кольорової панелі чорного кольору з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 і накладним способом встановлення. До домофона можна під'єднати 2 AHD/TVI/CVI відеопанелі з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові викличні панелі и 2 AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові відеокамери, підтримується запис фото/відео, є детектор руху на 1 канал, слот для карт пам'яті до 32 ГБ.
Комплект BCOM BD-770FHD/T White Kit призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення. Він дає змогу, перебуваючи всередині приміщення й без безпосереднього контакту, побачити, почути та перемовити з відвідувачем, а також у разі потреби дистанційно відчинити йому двері, обладнані під'єднаним електричним замком.
У комплекті відеодомофон + виклична панель BCOM BD-770FHD/T White + BT-400FHD Black передбачено все для безпроблемного встановлення: монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти та установні кронштейни.
Технічні характеристики BCOM BD-770FHD/T White Kit
Відеодомофон
- до домофона можна під'єднати одночасно 2 AHD/TVI/CVI відеопанелі з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові викличні панелі и 2 AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю Full HD або 2 аналогові відеокамери, 2 датчики тривоги, 1 додатковий монітор (або телевізор) з НЧ-входом, також паралельно ще + 5 відеодомофонів;
- домофон BD-770FHD/T White обладнаний кольоровим IPS-екраном з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024*600 пікселів;
- підтримка під'єднання через Wi-Fi та роботу з мобільним застосунком Tuya Smart — можливість переадресації виклику в застосунок на смартфоні;
- розмову з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- керування домофоном відбувається за допомогою сенсорного екрана;
- слот на microSD карту (купується окремо), внутрішня пам'ять на 128 Мб;
- запис фото/відео за рухом з 1 каналу, з тривогою (у разі під'єднаних охоронних датчиків), а також автоматично та вручну;
- інтерком на 6 відеодомофонів;
- вибір мелодії для кожної панелі виклику.
Відеопанель
- відеопанель обладнана камерою з роздільною здатністю Full HD 1920x1080;
- фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 120°;
- стандарт відеосигналу AHD | CVBS (PAL);
- ІЧ-підсвітка;
- вбудоване реле NO/NC для всіх типів замків;
- регулювання гучності динаміка;
- розміри 130х48х19 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10810 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучний зв'язок | Да |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Запис | Фото/Відео/Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон/Виклична панель/Інструкція/Комтаційні дроти/Кроншейн/Монтажний комплект |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | Для квартири/Для приватного будинку/Для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi/Датчик руху/ІК-підсвітка/Інтерком/керування замком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 5 |
| Робоча температура | Відеодомофон: 0°C — +40°C/Відеопанель: -30°C — +50°C |
| Розмови з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розмір домофона | 188 x 118 x 20 мм |
| Розмір панелі | 130 x 48 x 19 мм |
| Роздільна здатність | 1024x600 px |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080 px) |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Рівень гучності/Яскравість |
| Сенсорний | Да |
| Стандарти відеосигналу | AHD/CVBS |
| Стандарти кодування | NTSC/PAL |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Комплект |
| Тип підключення | IP |
| Кут огляду | 120° |
| Керування | Сенсорні кнопки/Сенсорний екран |
| Колір | white |
- Ціна: 10 120 ₴








