Комплект відеодомофона BCOM BD-480M Black Kit
Комплект відеодомофон і панель виклику BCOM BD-480M Black Kit складається з кольорового відеодомофона чорного кольору з екраном 4 дюйми і сенсорними кнопками керування й кольорової панелі чорного кольору з роздільною здатністю 1000ТВЛ і накладним способом встановлення. До домофона можна під'єднати 2 панелі виклику та 2 аналогові камери, підтримується запис фото/відео, є детектор руху на 1 канал, слот для карт пам'яті до 32 ГБ.
Комплект BCOM BD-480M Black Kit призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення. Він дає змогу, перебуваючи всередині приміщення й без безпосереднього контакту, побачити, почути та перемовити з відвідувачем, а також у разі потреби дистанційно відчинити йому двері, обладнані під'єднаним електричним замком.
У комплекті відеодомофон + виклична панель BCOM BD-480M Black Kit передбачено все для безпроблемного встановлення: монтажні аксесуари, з'єднувальні дроти та установлювальні кронштейни.
Технічні характеристики BCOM BD-480M Black Kit
Відеодомофон
- TFT-екран з діагоналлю 4 дюйма, з роздільною здатністю 480*272 пікселів;
- сенсорні кнопки керування;
- розмову з відвідувачем у режимі гучного зв'язку HandsFree;
- до домофона можна під'єднати 2 викличні панелі 2 аналогові камери, 2 датчики тривоги;
- стандарт відеосигналу CVBS (PAL);
- слот на microSD карту обсягом до 32 Гб (купується окремо);
- запис фото/відео за рухом (детектор руху на 1 канал), з тривогою (у разі під'єднаних охоронних датчиків), а також автоматично та вручну;
- інтерком;
- блок живлення внутрішній;
- живлення AC 100-240 В;
- розміри 135х142х19 мм
Відеопанель
- відеопанель обладнана камерою з роздільною здатністю 1000ТВЛ;
- фіксований об'єктив відеопанелі з кутом огляду 110°;
- стандарт відеосигналу CVBS (PAL);
- ІЧ-підсвітка;
- вбудоване реле NO/NC для всіх типів замків;
- регулювання гучності динаміка;
- розміри 140х40х28 мм
Комплектація BCOM BD-480M Black Kit
До комплекту постачання входить:
- відеодомофон;
- відеопанель;
- настінний кронштейн для домофона;
- кутовий кронштейн і козирок для відеопанелі;
- кріпильні елементи та з'єднувальні дроти;
- інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10802 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучний зв'язок | Да |
| Діагональ екрана | 4" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Запис | Фото/Відео/Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон/Виклична панель/Інструкція/Комтаційні дроти/Кроншейн/Монтажний комплект |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для квартири/Для приватного будинку/Для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху/ІК-підсвітка/Інтерком/керування замком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 2 |
| Робоча температура | Відеодомофон: -10°C - +50°C/Відеопанель: -30°C - +50°C |
| Розмови з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розмір домофона | 135 x 142 x 19 мм |
| Розмір панелі | 140 x 40 x 28 мм |
| Розмір паковання | 277 x 175 x 58 мм |
| Роздільна здатність | 480x272 px |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1000 ТВЛ |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Рівень гучності/Яскравість |
| Сенсорний | Немає |
| Стандарти відеосигналу | CVBS |
| Стандарти кодування | NTSC/PAL |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Комплект |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Кут огляду | 110° |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Колір | Black |
- Ціна: 4 620 ₴










