Змішувач для раковини Daniel Revival V5400CR двозахватний, вилив "антик", д/к, хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daniel |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 235 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 89052 |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Вид монтажа | зовнішній |
| Висота струменя | 167 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дизайн | ретро |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Регулятор струменя | аератор |
| Розмір картриджу | 1/2" |
| Серія | Revival |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип картриджу | керамічні вентилі |
| Тип встановлення | вертикальний |
| Форма излива | Г - вилив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴




