Рушникосушарка водяна SANTAN не тільки висушить ваші рушники, обігріє ванну кімнату, а ще й зменшить вологість, допоможе запобігти плісняві, грибку та іншим проблемам, пов'язаним із вогкістю.
Водяні сушки для рушників найбільш популярні, так як вони найдешевші і практичні. Підключаються безпосередньо до системи гарячого водопостачання або в деяких випадках до стояка опалення. Вода, проходячи через сушарку для рушників нагріває його, тому його температура залежить від нагріву води в системі.
Сушки для рушників з нержавіючої сталі відмінно справляються з агресивними солями натрію і калію, властивими в системі водопостачання.
Водяна рушникосушарка-задовольнить навіть найвимогливіших покупців, так як виготовлені рушникосушки тільки з високоякісної нержавіючої сталі відполірованої до дзеркального блиску з дуже високою тепловіддачею. Труби з нержавіючої сталі мають багато переваг перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності, термін їх експлуатації практично не має обмежень. У процесі виробництва всі вироби перевіряються на якість полірування і зачистки швів, проходять випробування при різних режимах тиску і температури.
Водяні сушки для рушників найбільш популярні, так як вони найдешевші і практичні. Підключаються безпосередньо до системи гарячого водопостачання або в деяких випадках до стояка опалення. Вода, проходячи через сушарку для рушників нагріває його, тому його температура залежить від нагріву води в системі.
Сушки для рушників з нержавіючої сталі відмінно справляються з агресивними солями натрію і калію, властивими в системі водопостачання.
Водяна рушникосушарка-задовольнить навіть найвимогливіших покупців, так як виготовлені рушникосушки тільки з високоякісної нержавіючої сталі відполірованої до дзеркального блиску з дуже високою тепловіддачею. Труби з нержавіючої сталі мають багато переваг перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності, термін їх експлуатації практично не має обмежень. У процесі виробництва всі вироби перевіряються на якість полірування і зачистки швів, проходять випробування при різних режимах тиску і температури.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Колір | Хром |
| Кількість секцій | 6 |
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83918 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Країна виробник | for EU |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підведення води | Нижній |
| Тип | Водяний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835,50 ₴



