Сушка для рушників Змійовик квадрат (водяний) - призначений для сушіння текстильних виробів, а також для обігріву ванних і душових кімнат. Матеріал: нержавіюча сталь Розмір: 500х600 мм
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні | |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48152 |
| Тип | Змійка |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Країна виробник | for EU |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підведення води | Бічний |
| Тип | Водяний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850,50 ₴



