
Штатна магнітола Lesko Renault Duster I Рестайлінг 2015-2021 9" 4/32Gb/ 4G/ Wi-Fi/ CarPlay Premium (7807-33010)
- В наявності
- Код: 7807-33010
12 999 ₴
9 999 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомагнітола – це пристрій, що дозволяє слухати музику в салоні авто та є невід'ємною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти чи новини. Вимоги покупців зростають щодня. Тому сьогодні всі магнітоли обладнані функцією MP3-плеєра, які дозволяють програвати музичні файли у форматі MP3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 7807-33010 |
| Архітектура ядра | 6x ARM Cortex-A55 2001MHz + 2х ARM Cortex-A75 2001MHz |
| Версія Android | 12 |
| Входи та виходи | Вихід на сабвуфер/Відеовихід/Аудиєвийод |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрана | 9" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Кількість ядер | 8 |
| Пам'ять станцій | 30 шт. |
| Підтримувані формати | WMA/MP3/JPEG/WAV/FLAC/AVI |
| Підтримка 4G | Да |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 13 x 4.5 x 22.5 см |
| Роздільна здатність екрана | 1280 x 720 px |
| Сумісність | Renault Duster I Рестайлінг 2015-2021 |
| Підсилювач звуку | ST7850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



