Універсальний дизайн дозволяє встановлювати їх як у житлових приміщеннях, так і в офісах. Вони не обтяжені зайвими малюнками та гравіюванням, мають просту геометричну конструкцію з прямими чіткими лініями. Товщина полотна 38 мм та покриттям Екошпон роблять цю колекцію привабливою не лише дизайном, а й ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MS DOORS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144819 |
| Тип | Міжкімнатні |
| Висота полотна | 2000 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Покриття | Екошпон |
| Стекло | Стекло сатин |
| Тип | Зі склом |
| Товщина | 38 мм |
| Колір | Дуб шампань |
| Ширина полотна | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴



