Серед особливостей проектора Tecro PJ-1015 можна виділити великий термін експлуатації LED-лампи, що становить 50000 годин, тому вони не потребують змінних ламп. Дуже тішить той факт, що можна не думати про те, коли закінчиться ресурс лампи і доведеться витрачатися на покупку нової. Наявність роз'ємів USB та HDMI дозволяє відтворювати мультимедійний контент із різних джерел сигналу. За допомогою проектора Tecro PJ-1015 можна не лише ефективно провести заняття у школі, презентацію на переговорах, а також організувати перегляд фільму. Комплектація: проектор, мережевий шнур, пульт ДУ, кришка об'єктива висотою, що регулюється, ніжка, перехідник AV, інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Тип матриці | LCD |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | Немає |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| VGA | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Артикул | PJ-1015 |
| Базова роздільна здатність | 800х480 |
| Габарити | 204x80х148 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Контрастність | 1500:1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Підтримка 3D | Немає |
| Пульт ДК | Да |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | 4:3, 16:9 |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Яскравість | 1200 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 714 ₴





