Штатна магнітола HEVXM 9602A 1 DIN 2/32 Car Android Player 7" WiFi GPS Bluetooth Wi-Fi (10198-50565)
- В наявності
- Код: 10198-50565
4 630 ₴
3 561 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З появою ОС Android, питання переходу з периферійних головних пристроїв зі своїм не завжди відповідним очікуванням софтом і відсутністю гнучкості його інтерфейсу, нарешті стало очевидним. Така потреба обумовлена багатьма чинниками, але основних їх 3 - це продуктивність, взаємодія коїться з іншими пристроями лише на рівні системи, можливості. Магнітол має типорозмір 1Din, що відповідає стандарту ширини посадкового місця 178 міліметрів і дозволяє проводити установку в салони авто ранніх років випуску і не тільки, де передбачений саме такий стандарт розміру шахти. У всьому іншому, це все те ж ГУ на Андроїді, з великим сенсорним екраном, як і у випадку з 2Din або штатними аналогами автомагнітол. Тут маємо автоматично висувний, шарнірний дисплей діагоналлю 7 дюймів, співвідношенням сторін 1024х600 та щільністю пікселів 160 dpi, гарним запасом яскравості, покриттям антивідблиску та частотою оновлень матриці 60Гц, необхідний мінімум для комфортного використання. Щодо інтерфейсу, то працює магнітола під керуванням 10 версії Андроїд і має власну візуалізацію органів взаємодії. Крім стандартного меню встановлених програм тут передбачені віджети основних програм, що настроюються, які будуть доступні на головному екрані. Працювати магнітола може як з відкритим, так і захованим дисплеєм. У другому випадку залишається доступним майже весь функціонал програвача. Як процесор тут встановлений чотириядерний ARM Cortex-A7 з тактовою частотою 1.18 MHz, 2 гігабайтами оперативної пам'яті та графічним прискорювачем Mali-450 MP. Таке рішення дозволяє використовувати всі переваги бездротових мереж (WiFi, Bluetooth, GPS), а також підключати зовнішні пристрої, такі як камери заднього виду по окремому відео виходу. Зі зручностей також хочеться відзначити наявність USB, AUX і MicroSD роз'ємів, завдяки яким стає можливим підключення інших пристроїв для обміну інформацією або відтворення файлів безпосередньо з простору самого носія. У комплектацію магнітоли входить окрема GPS антена для посилення прийому сигналу та більш точного позиціонування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEVXM |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Висувна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Сумісність з моделлю | Tacoma |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB інтерфейс | 3 |
| Артикул | 10198-50565 |
| Архітектура ядра | 4х ARM Cortex-A7 1.18 MHz |
| Версія Android | 10 |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Входи та виходи | Відеовихід/Аудиовихід/Вихід на сабвуфер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-450 MP |
| Діагональ екрана | 7" |
| Кількість пікселів | 160 dpi |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Підтримувані формати | OGG/MPEG2/WAV/MPEG1/WMA/FLAC/APE/MPEG4/JPEG/DivX/AVI/MP3 |
| Процесор | ARM Cortex-A7 |
| Розмір | 6.2 x 15.8 x 17.8 см |
| Роздільна здатність екрана | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Універсальна |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 561 ₴










