
Штатна магнітола Lesko 9" Toyota RAV4 II (XA20) Рестайлінг 2003-2006 2/32Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime (9363-48211)
- В наявності
- Код: 9363-48211
14 949 ₴
11 499 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для техніки із сенсорним керуванням, факторів першорядної важливості можна виділити два – це тип та якість дисплея. У нашому випадку магнітола має IPS-екран із підтримкою HD. Така комбінація дозволяє домагатися більш високої деталізації картинки, що виводиться завдяки збільшенню щільності пікселів, більш правильному кольоропередачі і глибині зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати безпосередньо за інтерфейсом магнітоли звичним повзунком, а також високу частоту оновлення матриці. Що ж до робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з кількашаровим захистом, антивідблисковим і олеофобним покриттям.
Серед особливостей інтерфейсу, можна відзначити можливість встановлення віджетів - це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником програмного забезпечення, що використовується вами, а також CarPlay (AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує середовище вашого смартфона під час підключення і переносить її на дисплей.
Окремо слід відзначити наявність звукового DSP процесора, який служить для перетворення і обробки сигналу від системи і виведення його на акустику вже в фільтрованому вигляді. Фактично він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто. Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотно впливає ефективна система охолодження.
Безпечний паркувальний процес завдяки підтримці камер заднього виду. Магнітола може виводити зображення з камер заднього вигляду прямо на дисплей, це сприяє зручнішому і більш точному паркуванню, знижуючи ризик пошкодження авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Активне охолодження | Да |
| Артикул | 9363-48211 |
| Архітектура ядра | ARM Cortex-A55 |
| Аудіо | Dsp toshiba tcb001hq |
| Версія Android | 14 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, усі мови |
| Вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| Входи та виходи | Аудіовихід/Вихід на сабвуфер/Відеовихід |
| Вихід на камеру | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Діагональ екрана | 9" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Щільність пікселів екрана | 269 ppi |
| Підтримувані формати | AVI/WMA/MP3/FLAC/WAV/JPEG |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Розмір | 13 x 5.8 x 23 см |
| Роздільна здатність екрана | 268 dpi |
| Слот для Sim-карти | так, знімний |
| Сумісність | Toyota RAV4 II (XA20) Рестайлінг 2003-2006 |
| Підсилювач | AK7604VQ |
| Частота оновлення екрана | 59 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Екран | IPS |
| Мова інтерфейсу типово | українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴



