
Штатна магнітола Lesko 10" Volkswagen Caddy III Рестайлінг 2010-2015 4/64Gb 4G Wi-Fi GPS Top (9943-45549)
- В наявності
- Код: 9943-45549
13 649 ₴
10 499 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм, зробить процес управління функціями програвача та інших програм простіше та органічніше. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на дисплеї головного пристрою.
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделюючого простору, персональні параметри еквалайзера.
Відтворення вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка CarPlay та Android Auto дозволяє використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи дані в телефоні.
Крім того, магнітола має окрему GPS антенну для кращого позиціонування транспортного засобу та підтримки стабільної роботи із супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного андроїда пристрою, через Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
Магнітола з підтримкою камер заднього виду робить процес паркування безпечнішим.
Запорука високої продуктивності - багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітол має 4 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам'яті як накопичувач для зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| DSP-процесор | Да |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 9943-45549 |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7 2200 MHz |
| Версія Android | 10 |
| Внутрішня пам'ять | 64 ГБ |
| Входи та виходи | Вихід на сабвуфер/Аудієвийод/Відеовихід |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрана | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Особливості | Carplay |
| Підтримувані формати | APE/OGG/MPEG1/WMA/MPEG4/MPEG2/MP3/WAV/AVI/JPEG/FLAC |
| Підтримка 4G | Да |
| Процесор | MediaTek (MTK) ac8257 |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Роздільна здатність екрана | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Volkswagen Caddy III Рестайлінг 2010-2015 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴



