


Штатна магнітола Lesko Ford Fusion I 2002-2005 10" 4/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (10176-45016)
- В наявності
- Код: 10176-45016
12 999 ₴
9 999 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомагнітола – це пристрій, який дозволяє слухати музику в салоні авто та є невід'ємною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти чи новини. Вимоги покупців зростають щодня. Тому сьогодні всі магнітоли обладнані функцією MP3-плеєра, які дозволяють програвати музичні файли у форматі MP3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 10176-45016 |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 2002MHz/6x ARM Cortex-A55 2002MHz |
| Версія Android | 12 |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Входи та виходи | Вихід на сабвуфер/Аудієвийод/Відеовихід |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Діагональ екрана | 9" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Особливості | DSP-процесор |
| Підтримувані формати | WMA/MP3/JPEG/WAV/FLAC/AVI |
| Підтримка 4G | Да |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 |
| Робочі діапазони частот | FM/AM |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 13 x 4.5 x 22,5 см |
| Роздільна здатність екрана | 1280 x 720 px |
| Сумісність | Ford Fusion I 2002-2005 |
| Підсилювач звуку | ST7850 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



