



Штатна магнітола Lesko Volkswagen Amarok I Рестайлінг 2016- 10" 6/128Gb 4G Wi-Fi GPS Top (9643-43876)
- В наявності
- Код: 9643-43876
18 199 ₴
13 999 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатна магнітола 10" Lesko для Volkswagen Amarok I Рестайлінг 2016-н.в. 6/128Gb 4G Wi-Fi GPS Top (9643-43876)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9643-43876 |
| Архітектура ядра | 8хARM Cortex A35 2.0 Гц |
| Версія Android | 10 |
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Вольтаж | 3837 mV |
| Вхід камери заднього огляду | Да |
| Входи та виходи | Аудіовихід/Відеовихід |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрана | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Доступна пам'ять | 107.5 ГБ |
| Кількість пікселів | 159 dpi |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мікрофон | у комплекті |
| Наявність декількох мов інтерфейсу | Да |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Підтримувані формати | OGG/WMA/AVI/MP3/WAV/FLAC |
| Процесор | MTK AC8257 |
| Розмір | 14.7 x 25.2 см |
| Роздільна здатність екрана | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Volkswagen Amarok I Рестайлінг 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴



