


Штатна магнітола Lesko 10" Ford Fusion I 2002-2005 2/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top (10176-43612)
- В наявності
- Код: 10176-43612
12 349 ₴
9 499 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна автомагнітола від Lesko – максимум функцій для вашої зручності.
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм, зробить процес управління функціями програвача та інших програм простіше та органічніше. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на дисплеї головного пристрою.
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделюючого простору, персональні параметри еквалайзера.
Відтворення вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка CarPlay та Android Auto дозволяє використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи дані в телефоні. Отже, підключивши пристрої через USB або Bluetooth (залежно від версії програмного забезпечення) Ви зможете:
• Здійснювати та здійснювати дзвінки відповідно до технології HandsFree.
• Працювати із повідомленнями. Підтримується у програмах iMessage, Hangouts, WhatsApp, Facebook Менеджер, Skype, Telegram та деякі інші.
• Слухайте музику, подкасти, аудіокниги у підтримуваних службах, таких як iTunes Radio, Play Music, Spotify, TuneIn та інших.
• взаємодіяти з програмами навігації Apple Maps та Google Maps.
• Використовуйте голосові команди або голосового помічника.
Крім того, магнітола має окрему GPS антенну для кращого позиціонування транспортного засобу та підтримки стабільної роботи із супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного андроїда пристрою, через Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
Магнітола з підтримкою камер заднього виду робить процес паркування безпечнішим. Виведення зображення походить зі штатної камери на дисплей. Таке рішення усуває сліпу зону за автомобілем, що часто призводить до небажаних наслідків при паркуванні.
(камери заднього виду представлені окремо та не є елементом комплектації магнітоли.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 3 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з моделлю | Fusion |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Да |
| Артикул | 10176-43612 |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7 2001 MHz |
| Версія Android | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Входи та виходи | Вихід на сабвуфер/Аудієвийод/Відеовихід |
| Виносний Sim-слот | Да |
| Виносних USB | 2 шт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Діагональ екрана | 10" |
| Довжина GPS кабелю | 160 см |
| Звуковий чип | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Особливості | DSP-процесор |
| Підтримувані формати | FLAC/OGG/MPEG2/WMA/WAV/AVI/APE/JPEG/MP3/MPEG4/MPEG1 |
| Підтримка 4G | Да |
| Покриття дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| Процесор | AC8259V |
| Радіочип | TDA7708 |
| Розмір | 13 x 4 x 22,5 см |
| Роздільна здатність екрана | 1024 x 600 px |
| Сумісність | Ford Fusion I 2002-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴



