Fender Passport Conference Series 2 - портативна акустична система, що володіє неймовірною компактністю та простим налаштуванням, оснащена всім необхідним для відмінного звучання в будь-якому місці та в будь-який час. Акустика ідеально підходить для невеликих та середніх приміщень. Завдяки передачі аудіо по Bluetooth, широкосмуговим динамікам, універсальним функціям, зручним регуляторам на передній панелі та потужності 175 Вт забезпечується чистий і достовірний звук Fender, що ідеально підходить для широкого спектру завдань - освітніх, спортивних заходів, семінарів, презентацій, вечірок та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fender |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6462 |
| Вага (кг) | 13.6 |
| Входи | 3 x Combo (XLR/1/4"); 2 x 1/4" (Stereo); 1/8" (Stereo) |
| Виходи | 1 x 1/8" |
| Комплектність | Комплект |
| Потужність | до 200 Вт |
| Номінальна потужність | 175 Вт |
| Розмір широкосмугового дифузора (в дюймах) | 5.25 |
| Розміри товару | 635 x 254 x 485 мм |
| Роз'єм | Combo |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 057 ₴




