Ліжко Електро + Механіка з туалетом та функцією бокового перевороту для тяжкохворих MED1-H01 Працює без світла
- В наявності
- Код: MED1-H01
57 000 ₴
52 915 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Медичне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту на електроприводі MED1-H01
Працює без світла! Керується як за допомогою пульта, так і механічним приводом.
Подарунки до ліжка:
Ортопедичний матрац
Трапеція (гусак) для підтягування
Столик для їди
Вологонепроникне простирадло-накидка з отвором для туалету з додатковим чохлом
Ванночка для миття голови
Штатив для крапельниць
Рекомендуємо до використання в комплекті із протипролежневим матрацом з туалетним отвором MED1-M01
Єдине у своєму роді багатофункціональне медичне ліжко з електроприводом з таким широким спектром можливостей. Також у нашому асортименті представлене таке ж медичне ліжко з туалетом з механічним приводом (управління без електрики, за допомогою важелів).
Медичне ліжко має такі функції:
Підйом спинки
Опускання або підйом ножної (тазостегнової) секції щодо рівня ліжка
Функція кардіо-крісло
Бічний переворот (на лівий і правий бік)
Туалет (санітарне обладнання)
Швидкознімні узголів'я та підніжжя
Складні бічні огорожі з обох боків
Колеса з фіксаторами (гальмами)
У стандартну комплектацію ліжка входить:
Ліжко;
Медичний матрац;
Судно (туалет);
Ванночка;
Бічні огорожі;
узголів'я;
Підніжжя;
Столик накладний;
Штатив.
Медичне ліжко з туалетом і функцією бокового перевороту на електроприводі MED1-H01 розроблене з метою фізично розвантажити близьких людей, або медпрацівників, які доглядають за ослабленими пацієнтами, саме для цього воно має такі широкі можливості
Для прийому їжі або при необхідності підняти людину в напівсидяче положення Ви можете спокійно підняти спинку ліжка за допомогою натискання кнопки пульта і за 5 секунд змінити її нахил. Раніше для цієї процедури доводилося підкладати людині подушки або самому підтримувати її.
Опускання і підйом секції ножів важливі для проведення процедур, для розміщення людини в більш комфортне положення, для правильного положення тазостегнового суглоба. Ви можете до сантиметра відрегулювати положення секції.
Функція кардіо-крісло зустрічається рідко в медичних ліжках і є досить важливою для комфорту людини – дозволяє перевести людину з лежачого в повністю сидяче положення як у кріслі. Спинку можна відрегулювати за комфортом людини, секцію ножа теж аж до сантиметра. Потрібна для необхідності зміни положення пацієнта, при прийомі їжі, перегляду телевізора і тд.
Для санітарних процедур, обробки спини, масажу та інших моментів дуже важливим є поворот пацієнта на бік. І тому доводиться докладати фізичні сили. Підкладати під спину подушки, валики та інше. У нашому медичному ліжку є функція бокового перевороту на лівий та правий бік. За допомогою натискання кнопки пульта, Ви можете спокійно повернути Вашого близького або пацієнта в бічне положення. Жодних фізичних зусиль для цього докладати не потрібно. Подумайте про себе!
Туалет (санітарне обладнання) – головна фішка нашого ліжка. У ліжку, по центру, є секція, яка за допомогою пульта йде під ліжко, і на її місце заїжджає судно. Разом із основою від'їжджає частина матраца. Так само отвір туалету автоматично закривається. Немає необхідності підкладати судно, піднімати людину з ліжка на туалет, ширяти підгузками. Спрощуйте фізичний догляд за людиною функціоналом нашого ліжка!
Для вільного доступу до пацієнта, узголів'я та підніжжя виконані з легкого та міцного ABS-пластика з можливістю зняти їх за 3 секунди.
Бічні огорожі виконані з алюмінію, мають складну конструкцію, несуть функцію, що підтримує, не дають людині впасти з ліжка. Мають велику кнопку для складання, процес дуже легкий. Поручні представлені з обох боків
Для зручного переміщення по кімнаті, палаті, наше ліжко з туалетом та бічним переворотом оснащене чотирма колесами з гальмами (фіксаторами), яке можна легким рухом перевести з активного режиму до стоянкового. Ліжко стоятиме як «вкопана»!
Важливим моментом є те, що при вимкненому світлі деякі з функцій можна виконувати за допомогою аварійного механічного приводу, що дозволяє, наприклад, повернути ліжко у вихідний режим.
Процес складання медичного ліжка з туалетом та функцією бокового перевороту:
Акуратно розпакуйте коробку з ліжком
Дістаньте всі частини ліжка та розкладіть на підлозі
До основи ложа ліжка вкрутіть колеса в різьблення
Переверніть ложе на колеса
Прикрутіть бічні огорожі
Вставте спинки
Розмістіть матрац на ложі
Вставте пластикову ємність у пристрій для туалету під ложем ліжка
Вітаємо, Ваше ліжко готове до експлуатації! Бажаємо Вам комфортного використання та здоров'я Вашим близьким чи пацієнтам!
Медичне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту на електроприводі MED1-H01 має всі дозвільні документи для використання як лікувальних закладів, так і в домашніх умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Вікова група | Для дорослих |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічне огородження | метал |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MED1-H01 |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа, складані |
| Висота ложа від підлоги | 54 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Довжина ложа | 198 см |
| Колісні опори | самоорієнтовні, 4 шт. |
| Кількість моторів | 5 |
| Ложе ліжка | металева решітка |
| Тип керування | Електрична +Механічна |
| Торцеві огорожі | знімні, біля наголов'я та споновання ліжка |
| Кут нахилу головної секції | 75 |
| Кут нахилу ножної секції | 55 |
| Ширина ліжка | 96 см |
| Ширина ложа | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 915 ₴









