Опис ДБЖ Ritar PT-10KL-LCD (9000 Вт) з правильною синусоїдою 192В
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферії обладнання в офісних та житлових приміщеннях.
Особливості Ritar PT-10KL-LCD:
- ДБЖ Online однофазний 220V
- Номінальна потужність: 10000VA / 9000Ват
- Коефіцієнт потужності: 0,9
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Тип індикації: дисплей
- Вхідна напруга: 140 ~ 290 V AC
- Частота: 40 -70 Hz
- Вихідна напруга: 220V: AC 220V ± 5%
- Частота: 47-53 Hz або 57 -63 Hz
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 1%
- Частота: 50 ± 0.2 Hz
- Час перемикання від батареї: DC to AC 0 ms
- Час перемикання в мережі транзит: AC to AC 4ms
- Напруга батарей для підключення ДБЖ 192 В
- Струм заряду: 5А (максимальний)
- Рекомендована ємність акумуляторів 33-65 Ач.
- Час заряду батареї: 8:00 (90% ємності)
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт: є
- Наскрізний нуль: є
- USB інтерфейс: є
- RS-232 інтерфейс: є
- Захист ліній зв'язку: є
- Звукова індикація: є
- Тип індикації: Дисплей
- Внутрішня батарея: -
- Кабель для підключення зовнішніх батарей: є
- Кількість підключення зовнішні та батарей: 16 шт
- Тип запобіжника: термічний
- Кількість розеток Schuko: -
- Клемник для підключення: 1
- Тип корпусу: метал, колір чорний
- Робоча температура: 0 - 45 С, вологість не більше 90% без конденсату
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 2543 |
| Час перемикання | 4 |
| Габарити | 500 х 248 х 460 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-290 В |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність | 9000 |
| Призначення | Для котла, для серверів |
| Параметри виведення | Клема |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) | Неперервної дії (on-line) |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (line-interactive), безперервної дії (on-line) |
| Тип батареї | 16 х 9-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 192 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 690 ₴



