Опис ДБЖ Ritar RT-6KS-LCD (5400 Вт) з правильною синусоїдою 192В
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферії обладнання в офісних та житлових приміщеннях.
Особливості Ritar RT-6KS-LCD:
- Тип ДБЖ: On-Line
- Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
- Вхідна частота, Гц: 40 - 70
- Вхідна напруга, В: 140 - 285В
- Вихідна напруга, В: 220/230/240
- Точність вихідної напруги, %: ± 1
- Вихідна потужність, Вт 5400
- Індикація: LED + LCD
- Перевантажувальна здатність: 105 ~ 130% відключення через 30 с
- Час роботи з навантаженням 100%: 4 хв.
- Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
- Касета з акумуляторними батареями: 1
- Акумуляторні батареї 12В 7,5 Aч x 16 шт.
- Можливість підключення зовнішніх АКБ: Ні
- Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
- Тип запобіжника: термічний
- Кількість розеток Schuko: -
- Клемник для підключення: 1
- інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
- Захист ліній зв'язку від грози: -
- Тип установки: для монтажу у стійку
- Корпус: метал
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | В стійку |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73.7 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Артикул | 2532 |
| Час перемикання | 4 |
| Габарити | 482 х 600 х 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-285 В |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність | 5400 |
| Призначення | Для котла, для серверів |
| Параметри виведення | Клема |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) | Неперервної дії (on-line) |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (line-interactive), безперервної дії (on-line) |
| Тип батареї | 16 х 9-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 192 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 730 ₴




