Опис електромагнітний замок YLI Electronic YM-180ND для двостулкових дверей
YM-180ND – накладний електромагнітний замок для двостулкових дверей з силою утримання до 180 кг*2 на розрив. Призначений для внутрішньої установки на металеві, пластикові, металопластикові або дерев'яні двері. Магнітний або електромагнітний замок пристрій для замикання дверей, принцип роботи якого ґрунтується на магнітній взаємодії. Складається з корпусу з електромагнітом та відповідної планки з металу з високою магнітною проникністю.
Що таке електромагнітний замок YLI Electronic YM-180ND
Магнітний або електромагнітний замок – пристрій для замикання дверей, принцип роботи якого ґрунтується на магнітній взаємодії. Складається з корпусу з електромагнітом і планки у відповідь з металу з високою магнітною проникністю. Електромагнітний замок встановлюється на дверну коробку, планка у відповідь – на двері. При подачі живлення (DC12V/DC24V) – замок За відсутності живлення – замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки. Для компенсації бавовни при зачиненні дверей, на планці у відповідь передбачена гумова прокладка. Електромагнітні замки використовуються як виконавчі пристрої в системах контролю та управління доступу (СКУД). Найчастіше встановлюються на вхідні двері у під'їздах, офісах, банках, бізнес-центрах та інших приміщеннях.
Особливості YM-180ND:
- Сила утримання: 180 кг*2
- Матеріал корпусу: анодований алюміній
- Матеріал у відповідь: цинк
- Живлення: DC12V | DC24V (перемикається на замку)
- Споживання: 12V/400mA*2 | 24V/200mA*2
- Розміри: замок із кріпильною планкою: 390 х 41.8 х 22.4 мм; планка у відповідь: 130 х 32 х 10 мм
Установка електромагнітного замка
- Наклейте трафарет у місці встановлення частини у відповідь на двері;
- З зовнішньої частини дверей просвердліть отвір (відповідно до інструкції, але не до кінця!), і два неглибоких отвори з внутрішньої сторони дверей для фіксації відповідної планки;
- Закріпіть відповідну частину, встановивши болт із напівкруглою гладкою головкою із зовнішнього боку дверей. З внутрішньої сторони покладіть гумову прокладку і вже на неї встановіть частину у відповідь. Зафіксуйте гайку за допомогою шестигранного ключа
- ВАЖЛИВО! Не сильно затягуйте гайку у відповідь планки – вона повинна трохи пружинити завдяки гумовій прокладці, для правильного та вільного примагнічування до замку.
- Закріпіть кріпильну планку електромагнітного замка у верхньому кутку коробки, використовуючи шурупи з комплекту
- Прикладіть електромагнітний замок до кріпильної планки та прикрутіть два шурупи (внизу замка) за допомогою маленького шестигранного ключа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Матеріал замку | Анодований алюміній |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Сріблястий |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Інтерфейс | Провідний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3316 |
| Без живлення | Відкритий NO |
| Вага | 2.4 |
| Вольтаж | 12В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Комплект, модельна планка |
| Конструкція | Здвідові |
| Матеріал дверей | Метал, фарастик, Дерево, Скло |
| Призначення | Для вхідних дверей,Для домофонів |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | замок із кріпильною планкою: 390х41.8х22.4 мм, відповідна планка: 130х32х10 мм |
| Сила утримання | 2х180 |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Електромагнітні замки |
- Ціна: 2 860 ₴





