Опис настільний USB зчитувач-кодувальник ZKTeco CR60W карт Mifare
CR60W - настільний USB енкодер карт Mifare 1K і 4K 13.56МГц для готельних систем ZKTeco.
- Дальність зчитування: 3 см
- Інтерфейси зв'язку: USB
- Напруга живлення: DC 5 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Матеріал | Пластик |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Застосування | У приміщенні |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Портативний (переносний) |
| Колір | Чорний |
| Додаткові | |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1236 |
| Вага | 120 |
| Тип | HF (13.56 МГц) |
| Вихідний протокол | USB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | До 10 см |
| Призначення | Для СКУД |
| Протокол зв'язку | USB |
| Робоча вологість | не більш ніж 95% |
| Робоча температура | 0°C ~ +65°C |
| Розміри | 140х100х30 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Зчитувачі |
| Тип брелоків | Mifare |
| Тип карток | Безконтактні картки |
| Тип живлення | Активні |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип встановлення | Настільний |
| Встановлення | Поміщення |
| Формат ідентифікації | EM Marine |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 614 ₴





