ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-6000VA+ (4200Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 48В
- В наявності
- Код: 6615
19 388 ₴
Опис ДБЖ Logicpower LPY-B-PSW-6000VA+ (4200Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 48В
LPY-B-PSW-6000VA+ (4200W) 10A/20A 48V — ДБЖ/UPS із правильною синусоїдою застосовують для забезпечення резервного живлення електронагрівальних котлів, систем аварійного освітлення та інших електричних пристроїв потужністю до 4200 Вт.
Застосування:
- ДБЖ для котла
- ДБЖ для аварійного освітлення
У режимі живлення електроустановок від мережі 220V модель ДБЖ/UPS LPY-B-PSW-6000VA+ (4200W) 10A/20A 48V виконує функції стабілізатора напруги з діапазону 140-275 V до необхідної величини 2 V±10%. Захисний функціонал ДБЖ/UPS із чистою синусоїдою LPY-B-PSW-6000VA+ (4200W) 10A/20A 48V: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги.
Батарея: зовнішня 48V, що підключається (постачається окремо). Перемикач струму заряду 10A/20A. Автоматичне заряджання батарей струмом до 20А. Струм холостого ходу 1.1А. Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї за допомогою мікропроцесорного керування. Функція холодного старту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 6615 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 363 х 217 х 290 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 2 |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність | 4200 |
| Потужність | понад 2001 ВА |
| Призначення | Для котла |
| Номінальна потужність | 3001 - 6000 Вт: 4200 Вт |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 4 x 12-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 48 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 19 388 ₴












