Опис ДБЖ&rb;Ritar RTSW-3000
ДБЖ від Europower відмінно підходить для автономної системи опалення в приватному будинку або офісі та для іншого різного обладнання, де потрібно резервне харчування. Він запобігає перегріву опалювальної системи або поломки техніки при раптовому відключенні електрики. Для безперебійного блоку потрібен акумулятор типу AGM, який підключається до виносних клем дбж.
ДБЖ Ritar RTSW-3000 виконує 3 функції:
- подача електроенергії від акумулятора
- стабілізація напруги
- зарядний пристрій АКБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.9 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 3763 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 380 х 195 х 330 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 2 |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність | 2100 |
| Призначення | Для котла |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 4 x 12-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 48 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 190 ₴




