Epson L14150 - це компактне безкартриджне МФУ 4-в-1 (принтер-сканер-копір-факс) з можливістю друку документів формату А3 через задній лоток. Воно спеціально створене для тих, кому необхідні економічний друк документів різного формату та широкі функціональні можливості, включаючи роботу з Wi-Fi Direct та Ethernet. У комплект поставки вже входить набір повнорозмірних контейнерів із чорнилом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | C11CH96404 |
| Вбудований факс | Да |
| Гарантія | 12 мес. |
| Дуплекс | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Кардридер | Да |
| Максимальна роздільна здатність друку | 4800 x 2400 dpi |
| Максимальний розмір друку | А3 |
| Друк із мобільних пристроїв | Да |
| Споживана потужність | немає даних |
| Розміри | 498х245х358 мм |
| Роздільна здатність зображення принтера/МФП | 1200 х 2400 dpi |
| Мережева карта | Да |
| Швидкість друку | 17 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 9 стор./хв |
| Сумісні картриджі | C13T03V24A, C13T03V44A, C13T03V34A, C13T03V14A |
| Формат і щільність паперу | 64-256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 155 ₴




