Тип: Спортивний комплекс
Умови застосування: Для приміщень
Вікова група: Для дорослих та дітей
Максимальна вага користувача: 120 кг
Висота приміщення для встановлення: 2,45м-2,85м
Розмір: 66x217x76 см
Матеріал: Метал, пластик
Вигляд кріплення: У розпір/До стіни
Комплектація: Зібраний турнік, дитячі драбинки, пластмасові кільця, канат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L-4006 |
| Тип | Шведські стінки |
| Тип кріплення | У розпір/К стіні |
| Вікова група | Для дорослих і дітей |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | до 120 (навісне обладнання до 50) кг |
| Розміри | 66x217x76 см |
| Тип | Спортивні комплекси |
| Залучення | Спортзал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 100 ₴



