Дитяча машина електрична Joy RAM RM-23-5 2x45W 24V5Ah Чорно-червоний (191590)
- В наявності
- Код: 191590
15 471 ₴
13 924 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V5Ah |
| Артикул | 191590 |
| Тип | Джипи |
| Вік | 3-8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Керування за допомогою керма/пульта дистанційного керування/Звукові ефекти з попередньо встановленими мелодіями/Передні фари/Кнопка безпеки STOP/Ремні безпеки/Відчиняння дверей/Індикатор заряду |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування/інструкція/монтажний комплект/зарядний пристрій 24V/1000mAh |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність двигуна | 2x45W |
| Стать дитини | Унісекс |
| Привод | Електричний |
| Розміри | 51 x 117 x 73 см |
| Країна | Китай |
| Гальма | Педаль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 924 ₴



