Дитячий спортивний велосипед Corso Fox 15 FX-740 20" Shimano Revoshift 7 швидкостей Чорно-зелений (194559)
- В наявності
- Код: 194559
8 868 ₴
7 981 ₴
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Розмір рами | 11" |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 194559 |
| Тип | Двоколісні |
| Вік | 7-12 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс | 20" |
| Доставка/Оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1-2 дні |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріали | Метал/пластик/магній |
| Обладнання | Комфортне сідло/підніжка/обладнання Shimano |
| Стать дитини | Унісекс |
| Країна | Китай |
| Тип рами | З амортизованою передньою вилкою/однопідвісний (хардтейл) |
| Тип гальм | Дискові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 981 ₴



