Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MED1 |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALB-G-2008 |
| Місткість | 88 курячих яєць |
| Габарити | 80 x 60 x 90 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал корпусу | Високоміцна сталь |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип живлення | Електрична |
| Тип керування | Автоматичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴






